FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Biuro Obsługi Klienta jest czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 -15:30.

W tym czasie jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 508 961 341 oraz odpowiadamy na Państwa maile lub na czacie dostępnym na stronie www.zdrowo-pojedzone.pl lub fanpage na https://www.facebook.com/zdrowopojedzone

Zamówienia można składać on-line przez zamawiarkę dostępną na naszej stronie: https://www.zdrowo-pojedzone.pl/ lub poprzez aplikację mobilną zdrowo-pojedzone.
Zamówienie może być również złożone na adres mailowy Biura Obsługi Klienta: kontakt@zdrowo-pojedzone.pl
Można również zgłosić zamówienie telefoniczne pod numerem: +48 508 961 341 pon. – pt. w godz. 7:30 – 15:30.

Oczywiście jest możliwość wystawienia faktury VAT. Chęć otrzymania faktury należy zgłosić od razu, w momencie składania zamówienia. Faktura zostanie wystawiona po zaksięgowaniu płatności za zamówienie. Nazwa usługi na fakturze brzmi „Usługa cateringowa” i nie podlega ona zmianie. Faktura zostanie wysłana do klienta poprzez wiadomość e-mail.

Podane przez Państwa dane są wyłącznie do naszego wewnętrznego użytku. Podając swoje dane np. numer telefonu, adres mailowy będą Państwo informowaniu m.in. o zbliżającym się końcu abonamentu, będą Państwo otrzymywali informacje na temat akcji promocyjnych oraz nowości.

Dieta pudełkowa pozwala na regularne spożywanie zdrowych i zbilansowanych posiłków każdego dnia. Jest to klucz do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Korzystanie z cateringu dietetycznego wskazane jest szczególnie dla osób chcących zredukować masę ciała bądź utrzymać szczupłą sylwetkę. Jest to również dobry wybór dla osób zapracowanych, które nie maja czasu na zakupy spożywcze i gotowanie. Polecany jest także dla mam, które chciałyby poświęcić jak najwięcej czasu swojemu dziecku lub dla osób, które po prostu chcą zaoszczędzić czas.

Posiłki w diecie pudełkowej umieszczane są w specjalnych opakowaniach, które możemy podgrzać np. w kuchence mikrofalowej. Kiedy posiłek oznaczony jest „na ciepło” wystarczy zerwać lub naciąć folię umieszczona na wierzchu opakowania i umieścić pudełko w kuchence mikrofalowej. Jedzenie można również wyjąć z pudełka i podgrzać w piekarniku, garnku lub na patelni.

Potwierdzenie zamówienia powinno być dostarczone na wskazany adres mailowy kilka minut po jego złożeniu. Warto sprawdzić spam, czy przez przypadek nie wpadła tam wiadomość. W przypadku braku jakichkolwiek informacji mailowych prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z Biurem Obsługi Klienta.

Zamówienie można złożyć minimum 2 dni robocze przed planowaną datą rozpoczęcia dostaw do 14:00.

Składając zamówienie on-line należy podać potrzebne informacje: imię oraz nazwisko osoby, dla której będą dostarczane posiłki, dokładny adres dostawy (kod pocztowy, miasto, ulica, numer domu/bloku, numer mieszkania, numer klatki, piętro), numer kontaktowy, adres mailowy oraz porę dostawy. Jeśli oczekują Państwo pozostawiania toreb w szczególnych miejscach – prosimy o szczegóły w miejscu do tego przeznaczonym.
Dodatkowo, aby zamówienie mogło być przyjęte do realizacji konieczna jest akceptacja Regulaminu, Polityki Prywatności oraz wyrażenie zgody na przetworzenie danych osobowych.

Dajemy tu całkowitą dowolność, zamówienie może być złożone nawet na 1 dzień. Należy jednak pamiętać, że im dłuższe zamówienie tym cena jest niższa.

Z zamówienia można zrezygnować w momencie, jeśli nie zostanie ono jeszcze opłacone. Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu wpłaconych środków (szczegóły znajdują się w Regulaminie dostępnym w zakładce „zamówienia”). Opłacenie zamówienia wiąże się z akceptacją Regulaminu.

Możliwe jest zawieszenie dostaw. Zawieszenie dostawy może nastąpić mailowo bądź telefonicznie do godziny 14:00 na co najmniej 2 dni robocze przed faktyczną realizacją zamówienia. W przypadku zawieszenia w późniejszym terminie opłata za dany dzień zostanie naliczona. Zawieszenie skutkuje przesunięciem/przedłużeniem dostaw odpowiednio o liczbę dni zawieszonych.

WAŻNE: zawieszenie musi zostać zgłoszone co najmniej 2 dni robocze przed planowaną zmianą do godziny 14:00. Jeśli zawieszenie zostanie zgłoszone dzień przed planowaną zmianą, jedyne co można w takiej sytuacji zrobić, to przekierować dostawę na inny adres.

W przypadku chęci kontynuacji dostaw diety, należy przedłużyć zamówienie samodzielnie, klikając w link z maila informującego o kończącej się diecie. Można także złożyć zamówienie mailowo lub telefonicznie, co najmniej 2 dni (48h) robocze przed planowaną datą zakończenia aktualnego zamówienia.

Dostawy realizowane są 5 dni w tygodniu, codziennie od poniedziałku do piątku.

Nie zajmujemy się indywidualnym realizowaniem diet i gotowaniem pod wytyczne dietetyka. Działamy jedynie na podstawie oferty dostępnej na naszej stronie internetowej. Mimo to prosimy o kontakt. W mniej wymagających zaleceniach często nasze plany żywieniowe okazują się być idealne.

Możemy przyjąć wykluczenia na gluten, laktozę, ryby czy mięso (każdy rodzaj) i są to wykluczenia polegające na konkretnych dietach – wariantach diety standard.

Nie przyjmujemy wykluczeń, w przypadku alergii/uczuleń na niektóre produkty poza wymienionymi wyżej. Wynika to z naszej odpowiedzialności i troski o Państwa zdrowie.

Koszt diety uzależniony jest od wariantu i kaloryczności jaki wybierzemy oraz od ilości dni, na którą zamówimy dietę. Ceny każdego z wariantów dostępne są w zakładkach poszczególnych diet po wybraniu kaloryczności i ilości dni.

Nie ma takiej konieczności. Dajemy możliwość wybrania diety składającej się z 3, 4 lub 5 posiłków.

Posiłki, które chcesz spożywać wybierasz sam. Całodniowy zestaw komponujesz tak aby był jak najlepiej dobrany do twojego stylu życia np. śniadanie, obiad i kolacja.

Należy pamiętać, że zestaw np. 4 posiłkowy z diety 1500 kcal jest pomniejszony o ilość kalorii niewybranego posiłku. Kolacja w tej konfiguracji ma 300 kcal, nie wybierając jej otrzymamy zestaw o łącznej kaloryczności 1200.

Dodatki to nasza propozycja produktów dla ciebie, które mogą urozmaicić twoje menu oraz wpłynąć dodatkową korzyścią na Twoje zdrowie.
Należy je zamówić w formularzu podczas składania zamówienia i wybrać dni w które mamy ci je dostarczyć.

Tak, jest taka możliwość. Nasi Klienci korzystający z naszego cateringu dietetycznego, w ramach opłaconego abonamentu mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszym dietetykiem – Patrycją. Może się ona odbyć telefonicznie, bądź mailowo.
Na konsultację można się zapisać telefonicznie lub mailowo poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Jest możliwość skorzystania z konsultacji z naszym dietetykiem. Taka konsultacja jest bezpłatna.

W przypadku wątpliwości, pytań lub chęci uzyskania wskazówek do aktualnie stosowanej diety, można się zwrócić z pytaniami do Biura Obsługi Klienta lub do naszego dietetyka (po umówieniu się na konsultację).

Jeśli nie wiesz jaką dietę wybrać lub który wariant kaloryczny będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni możesz skorzystać na naszego kalkulatora, który znajduje się na stronie głównej. Udziel kilku krótkich odpowiedzi, a dobierzemy dla Ciebie odpowiednią opcję. W każdej chwili masz możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem, który pomoże Ci dopasować Twoją dietę i ewentualnie zmienić jej kaloryczność tak, aby osiągnąć pożądane efekty.

W takiej sytuacji należy od razu zgłosić problem do Biura Obsługi Klienta. Zostanie wtedy wysłany numer konta, na który należy dokonać płatności za zamówienie. Prosimy nie dokonywać zwykłych przelewów na inne numery konta, ponieważ wpłata nie zostanie do nas dostarczona. W przypadku, gdy dany bank nie obsługuje szybkich płatności poprzez system PayU, należy również zgłosić się do Biura Obsługi Klienta w celu uzyskania numeru konta.

Nie, każde zamówienie należy opłacić od razu po złożeniu zamówienia aby mogło ono trafić do realizacji.

Płatności należy dokonać w dniu otrzymania potwierdzenia zamówienie. W przypadku braku płatności, najpóźniej na 2 dni robocze przed planowaną datą pierwszej dostawy zamówiona usługa zostanie automatycznie anulowana. W takim przypadku chcąc wykupić dietę, należy od początku złożyć zamówienie.

Koszt diety uzależniony jest od wariantu i kaloryczności jaki wybierzemy oraz od ilości dni, na którą zamówimy dietę. Ceny każdego z wariantów dostępne są w zakładkach poszczególnych diet po wybraniu kaloryczności i ilości dni.

Dla Warszawy dostawy realizowane są:
– nocnym między 2:00 a 8:00 rano: w przypadku wyboru tej pory dostawy należy podać godzinę graniczną godzinę, do której najpóźniej musi zostać dostarczona torba.
Otrzymaną karton należy włożyć do lodówki tak, aby posiłki zachowały swoją świeżość.
Należy pamiętać, że część warzyw nie jest poddawana obróbce termicznej i narażona jest na szybsze zepsucie – stąd tak ważne jest przechowywanie jedzenia w odpowiedniej temperaturze.

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie dokładnych wskazówek dla kierowcy w tym, jeśli oczywiście, jeśli jest taka możliwość, kodu do wejścia np. do bloku. W sytuacji, kiedy kierowca będzie pod danym adresem wcześniej, będzie mógł zostawić torbę w wyznaczonym przez Klienta miejscu bez konieczności budzenia wcześnie rano.

Koszt dostawy nie jest dodatkowo naliczany do zamówienia.

Tak, jest możliwość zmiany adresu dostawy. Można to zrobić dzień przed dostawą do godziny 10:00, zmieniając w swoim panelu klienta, bądź zgłaszając zmianę mailowo lub telefonicznie do Biura Obsługi Klienta.
W nagłych sytuacjach, czyli po godzinie 10:00 w dni robocze lub w weekend, prosimy o kontakt z Kierownikiem Działu Dostaw pod numerem telefonu +48 508 961 341 podając swoje imię i nazwisko orz informację o przekierowaniu dostawy.

Szczelnie zapakowane pudełka z jedzeniem umieszczane są w dedykowanym kartonie, wraz z etykietą na każdym pudełku i informacjami o składzie. Następnie kartony przekazywane są kurierom, którzy dostarczają je pod wskazane adresy i zostawiają kartony pod drzwiami lub w innym wyznaczonym przez klienta miejscu. Ważne jest, aby przy składaniu zamówienia podać np. kod do domofonu. Ułatwi to kurierowi zostawienie zamówienia i nie będzie potrzeby każdorazowego otwierania mu drzwi. Dostawy na terenie Polski dostawy realizowane są między godziną 2:00, a 8:00 rano.