Catering dietetyczny Gdynia

Catering dietetyczny w Gdyni jest naszą propozycją dla osób poszukujących racjonalnego żywienia w wygodnej formie. Dlatego dieta pudełkowa cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze względu na wiele korzyści, które oferuje. Z tą myślą oferujemy catering dietetyczny ściśle dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji. Podczas przygotowywania jadłospisu uwzględniamy indywidualne preferencje żywieniowe, alergie, nietolerancje pokarmowe oraz cele dietetyczne.
Z nami już dziś możesz jeść smaczne i zdrowo to co lubisz!

Zamów swoją dietę
catering dietetyczny gdynia

Sprawdź czy jesteś w strefie dostaw:

Co wyróżnia catering dietetyczny w Gdyni?

Dostawa na czas

Twoje posiłki dostarczymy pod wskazany adres w wyznaczonym przedziale czasowym uwzględniając uwagi przekazane dla kurierów.

Warunki transportu

Catering dostarczamy transportem chłodniczym, opakowania są szczelnie zamknięte dzięki czemu zachowujemy wysoką świeżość i jakość posiłków.

Najwyższa jakość

Twoje posiłki dostarczymy w ekologicznych opakowaniach i szklanych słoikach, które spakowane są w ekologiczny box z naszym logo.

Dlaczego warto zdecydować się na catering dietetyczny?

Dieta pudełkowa, znana jest również jako dietetyczne pudełka czy catering dietetyczny, to coraz popularniejsze rozwiązanie dla osób pragnących utrzymać zdrową dietę przy jednoczesnym oszczędzaniu czasu i wysiłku. Osoby mające niewiele czasu na przygotowywanie posiłków, mogą cieszyć się gotowymi i zdrowymi daniami, dostarczanymi bezpośrednio do domu czy biura. Nie trzeba martwić się o zakupy, gotowanie ani sprzątanie po posiłku. Wszystko jest już zorganizowane, co oszczędza cenny czas.

Ogromną zaletą naszych posiłków jest fakt, iż są one starannie skomponowane przez kucharzy i dietetyków. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zamówiona dieta będzie zawierać odpowiednią ilość składników odżywczych i witamin, niezbędnych do utrzymania zdrowej diety. Każdy posiłek jest zbilansowany i dopasowany do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Dodatkowo, catering dietetyczny oferuje szeroki wybór dań i menu, które można dostosować do własnych preferencji. Bez względu na to, czy preferujesz kuchnię tradycyjną, wegetariańską, czy bezglutenową z pewnością znajdzie odpowiednie dania, które zaspokoją jego potrzeby smakowe.

Catering pudełkowy Zdrowo Pojedzone jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą kontrolować kalorie spożywane w diecie. Dania są starannie zaplanowane pod względem kaloryczności, co umożliwia utrzymanie odpowiedniego bilansu energetycznego.

Czym wyróżnia się nasza dieta pudełkowa? Zdrowo Pojedzone już dostępne w Gdyni

Każdego dnia dbamy o wyśmienity smak naszych potraw. Naszym priorytetem są świeże, naturalne produkty o wysokiej wartości odżywczej, które korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie naszych klientów. Wierzymy w istotę zrównoważonego odżywiania, dlatego współpracujemy z lokalnymi dostawcami. Stawiamy na świeże, naturalne produkty, bogate w wartości odżywcze, które korzystnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Nasz catering dietetyczny obejmuje różnorodne menu, które jest starannie opracowane przez naszych doświadczonych dietetyków.

Sprawdź nasze Diety!

dieta lekkostrawna

Lekkostrawna

Tradycyjna dieta, w której wykluczyliśmy produkty ciężkostrawne.

dieta niski indeks glikemiczny

Dieta niski indeks glikemiczny (IG)

Dieta skierowana do osób cierpiących na choroby gospodarki węglowodanowej m.in. cukrzycę lub insulinooporność oraz dla tych którzy chcą wyeliminować cukier z diety.

sportowa dieta pudełkowa

Sportowa

Dla osób prowadzących aktywny tryb życia, w której zwiększony jest udział białka.

dietetyczny catering

Standardowa

Klasyczna, zbilansowana dieta dla osób, które spożywają wszystkie grupy produktów.

domowa dieta

Wegetariańska

Skierowana dla wszystkich, którzy chcą zadbać o dobrze zbilansowaną dietę roślinną.

dieta wegetariańska

Wegetariańska + Ryba

Stworzona z myślą o wegetarianach, którzy decydują się na spożywanie ryb.

Lunch Box

Gotowe do podgrzania obiady z przekąskami do wyboru: zupa, koktajl, kanapka, sałatka lub deser.