Catering dietetyczny Tarnów

Nasz catering dietetyczny dedykujemy osobom, które stawiają na wysoką jakość żywienia zgodnie z indywidualnymi predyspozycjami. Z tą myślą codziennie spełniamy wszystkie życzenia i wymagania naszych klientów, jakie musi spełniać jedzenie pudełkowe. Tarnów podobnie jak inne duże miasta są lokalizacją, w której realizujemy dostawy naszych świeżych dań. Posiadamy dogłębną wiedzę na temat prawidłowego żywienia, alergii i nietolerancji pokarmowych, dzięki temu z nami możesz jeść smacznie i bezpiecznie. Bez obawy o zbędne kalorie i kilogramy.

Zamów swoją dietę
catering dietetyczny tarnów

Sprawdź czy jesteś w strefie dostaw:

Co wyróżnia catering dietetyczny Tarnów?

Dostawa na czas

Twoje posiłki dostarczymy pod wskazany adres w wyznaczonym przedziale czasowym uwzględniając uwagi przekazane dla kurierów.

Warunki transportu

Catering dostarczamy transportem chłodniczym, opakowania są szczelnie zamknięte dzięki czemu zachowujemy wysoką świeżość i jakość posiłków.

Najwyższa jakość

Twoje posiłki dostarczymy w ekologicznych opakowaniach i szklanych słoikach, które spakowane są w ekologiczny box z naszym logo.

Czy jedzenie pudełkowe jest dla mnie?

Żywienie jest jednym z najważniejszych aspektów naszego życia, który bezpośrednio wpływa na nasze funkcjonowanie i zdrowie. To jak się odżywiamy ma znaczący wpływ na realizację codziennych aktywności. Ważne jest, żeby odżywianie było prowadzone zgodnie ze wszystkimi kanonami zdrowego odżywiania. Jednak niestety nie zawsze jest to możliwe ze względu na brak czasu, możliwości lub chęci. Dlatego tutaj przychodzi Zdrowo-Pojedzone, które zajmuje się tworzeniem posiłków dostosowanych do każdej konkretnej diety, zaczynając od wegańskiej, aż po dietę bezglutenową lub cukrzycową. Mimo takich wymagań elastycznie komponujemy nasze menu, co pozwala jeść zdrowo i ze smakiem.

Czym wyróżnia się dobra dieta pudełkowa? Tarnów obsługiwany przez Zdrowo Pojedzone

Jedzenie pudełkowe komponowane przez nas pomaga zaoszczędzić czas podczas przygotowywania posiłków. Wszystkie posiłki są odpowiednio zbilansowane, co pozwala spełnić wymagania kaloryczne. Proces przygotowywania potraw realizowany jest przez naszych doświadczonych szefów kuchni mających doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych kompozycji smakowych.

Oprócz walorów smakowych oraz związanych z zachowaniem odpowiedniej kaloryczności Zdrowo Pojedzone, to sposób żywienia, który jest tańszy od kupowanych wszystkich składników osobno do samodzielnego przygotowania konkretnych posiłków. Dzięki temu oprócz zbędnych kilogramów oszczędzasz czas i pieniądze. Dochodzi do tego również fakt, że z nami możesz spróbować międzynarodowych potraw, przez co możesz do swojej diety włączyć nowe smaki.

Skorzystaj z jedzenia pudełkowego w Tarnowie

Żywność pudełkowa Zdrowo Pojedzone rewolucjonizuje sposób, w jaki ludzie myślą o planowaniu posiłków i zakupach spożywczych. To wygodna i niedroga metoda dla zapracowanych osób i rodzin na łatwy dostęp do świeżych, zdrowych składników na pyszne posiłki.

Każde tygodniowe menu ustalamy indywidualnie, wprowadzając różne urozmaicenia smakowe. Wszystkie nasze dania powstają z wybór lokalnych produktów, wstępnie odmierzonych składników i przepisów gwarantujących smak. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz dostosować dietę do preferencji żywieniowych. Realizujemy dostawy bezpośrednio pod drzwi klientów.

Każda nasza dieta pudełkowa jest wyjątkowa z kilku powodów. Dla tych, którzy szukają wygodnego i ekonomicznego sposobu na delektowanie się pysznymi posiłkami, jedzenie pudełkowe jest idealnym rozwiązaniem. Nie tylko zapewniamy wygodę, ale jesteśmy także doskonałym źródłem składników odżywczych.

Sprawdź nasze Diety!

dieta lekkostrawna

Lekkostrawna

Tradycyjna dieta, w której wykluczyliśmy produkty ciężkostrawne.

dieta niski indeks glikemiczny

Dieta niski indeks glikemiczny (IG)

Dieta skierowana do osób cierpiących na choroby gospodarki węglowodanowej m.in. cukrzycę lub insulinooporność oraz dla tych którzy chcą wyeliminować cukier z diety.

sportowa dieta pudełkowa

Sportowa

Dla osób prowadzących aktywny tryb życia, w której zwiększony jest udział białka.

dietetyczny catering

Standardowa

Klasyczna, zbilansowana dieta dla osób, które spożywają wszystkie grupy produktów.

domowa dieta

Wegetariańska

Skierowana dla wszystkich, którzy chcą zadbać o dobrze zbilansowaną dietę roślinną.

dieta wegetariańska

Wegetariańska + Ryba

Stworzona z myślą o wegetarianach, którzy decydują się na spożywanie ryb.

Lunch Box

Gotowe do podgrzania obiady z przekąskami do wyboru: zupa, koktajl, kanapka, sałatka lub deser.