Sprawdź gdzie dostarczamy nasze posiłki

Dostawy realizujemy do miejscowości mieszczących się na terenie całej Polski. Dieta pudełkowa do  domu jest komfortowym rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie  całodniowego jadłospisu. 

Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość i warunki przeprowadzonej dostawy. Dlatego nie  musisz się martwić, czy Twoje jedzenie przyjedzie na czas. 

dieta do domu warszawa

Dieta z dowozem Warszawa i nie tylko

 

Dbamy o wysoką jakość naszych potraw i ich odpowiednie zabezpieczenie. Każda nasza dieta z  dostawą jest zapakowane w szczelne opakowania, które w pełni chronią przed czynnikami  zewnętrznymi. Dlatego są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą jeść zdrowo i smacznie  bez wychodzenia z domu. Bez problemu nasze posiłki zabierzesz do pracy, szkoły, czy na siłownię. 

Dlatego w każdym z tych z tych przypadków sprawdzi się nasza dieta z dostawą. Warszawa podobnie  jak inne duże miasta jest lokalizacją, w której prowadzimy dostawy każdego dnia. Jeśli masz pytania,  to skontaktuj się z nami żebyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące diety z  dowozem. 

dieta pudełkowa do domu

Dostawa na czas

Twoje posiłki dostarczymy pod wskazany adres w wyznaczonym przedziale czasowym uwzględniając uwagi przekazane dla kurierów.

dieta z dostawą warszawa

Warunki transportu

Catering dostarczamy transportem chłodniczym, opakowania są szczelnie zamknięte dzięki czemu zachowujemy wysoką świeżość i jakość posiłków.

dieta z dowozem warszawa

Najwyższa jakość

Twoje posiłki dostarczymy w ekologicznych opakowaniach i szklanych słoikach, które spakowane są w ekologiczny box z naszym logo.

Wpisz kod pocztowy i dowiedź się, czy dostarczymy do Ciebie posiłki

Miasta które obsługujemy:

Jeśli masz wątpliwości czy dieta z dostawą dostępna jest w Twojej miejscowości, to zapraszamy do  zapoznania się mapą obsługiwany miejscowości. 

Warszawa, Poznań, Częstochowa, Kraków, Poznań, Białystok, Kielce, Koszalin, Nowy Sącz, Wrocław, Katowice,  Białystok, Kłodzko,

Łódź, Bolesławiec, Rzeszów, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Opole, Bielsko Biała, Suwałki, Augustów, Olsztyn, Gdańsk,

Gdynia, Sopot, Słupsk, Kołobrzeg, Grudziądz, Piła, Toruń, Zielona Góra, Wałbrzych, Jelenia Góra, Bochnia, Radom…

Masz pytania dotyczące dostawy?

Zamów 2 dniowy zestaw testowy za 99zł!

X