Sprawdź, czy jesteś w zasięgu Zdrowo Pojedzone!

Czy wiesz, że dostarczamy już do 1400 miejscowości w całej Polsce?

Wpisz swój kod pocztowy i sprawdź !

Sprawdź czy jesteś w strefie dostaw:

jedzenie pudełkowe ursynów

Dostawa na czas

Twoje posiłki dostarczymy pod wskazany adres w wyznaczonym przedziale czasowym uwzględniając uwagi przekazane dla kurierów.

catering bemowo

Warunki transportu

Catering dostarczamy transportem chłodniczym, opakowania są szczelnie zamknięte dzięki czemu zachowujemy wysoką świeżość i jakość posiłków.

catering bemowo

Najwyższa jakość

Twoje posiłki dostarczymy w ekologicznych opakowaniach i szklanych słoikach, które spakowane są w ekologiczny box z naszym logo.

Cały czas rozwijamy się by wszyscy mogli być w zasięgu smaków Zdrowo Pojedzone.

Dostawy realizujemy już do ponad 1400 miejscowości na terenie całej Polski.

Nasza dieta pudełkowa powstała z zamiłowania do zdrowego jedzenia w szybkiej i łatwej formie. W zależności od wybranego planu żywieniowego, prosto do Twojego domu lub pracy dostarczamy zestaw pysznych, zbilansowanych i gotowych do podgrzania dań. Teraz także w wersji dla najmłodszych czy seniorów!

Dbamy o Twoją dietę, czas i komfort.

Dieta z dowozem Warszawa i nie tylko

Dbamy o wysoką jakość naszych potraw i ich odpowiednie zabezpieczenie. Każda nasza dieta z  dostawą jest zapakowane w szczelne opakowania, które w pełni chronią przed czynnikami  zewnętrznymi. Dlatego są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą jeść zdrowo i smacznie  bez wychodzenia z domu. Bez problemu nasze posiłki zabierzesz do pracy, szkoły czy na siłownię.

Dlatego w każdym z tych z tych przypadków sprawdzi się nasza dieta z dostawą. Warszawa podobnie jak inne duże miasta jest lokalizacją, w której prowadzimy dostawy każdego dnia. Jeśli masz pytania, to skontaktuj się z nami żebyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące diety z dowozem.

Niektóre miasta które obsługujemy:

Warszawa, Poznań, Częstochowa, Kraków, Poznań, Białystok, Kielce, Koszalin, Nowy Sącz, Wrocław, Katowice,  Białystok, Kłodzko, Łódź, Bolesławiec, Rzeszów, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Opole, Bielsko Biała, Suwałki, Augustów, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Kołobrzeg, Grudziądz, Piła, Toruń, Zielona Góra, Wałbrzych, Jelenia Góra, Bochnia, Radom…