Catering dietetyczny Lublin

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą cateringu pudełkowego Zdrowo Pojedzone, która jest dostosowana do Twoich potrzeb i preferencji. Daj swojemu organizmowi to, czego naprawdę potrzebuje, wybierając zdrowe i smaczne jedzenie pudełkowe. Lublin jest miejscem, w którym realizujemy dostawy każdego dnia.

Zamów swoją dietę
catering dietetyczny lublin

Sprawdź czy jesteś w strefie dostaw:

Co wyróżnia catering dietetyczny w Lublinie?

Dostawa na czas

Twoje posiłki dostarczymy pod wskazany adres w wyznaczonym przedziale czasowym uwzględniając uwagi przekazane dla kurierów.

Warunki transportu

Catering dostarczamy transportem chłodniczym, opakowania są szczelnie zamknięte dzięki czemu zachowujemy wysoką świeżość i jakość posiłków.

Najwyższa jakość

Twoje posiłki dostarczymy w ekologicznych opakowaniach i szklanych słoikach, które spakowane są w ekologiczny box z naszym logo.

Dlaczego warto zdecydować się na catering dietetyczny?

Przedstawiamy Ci naszą wyjątkową ofertę cateringu dietetycznego, skomponowaną z myślą o Twoim zdrowiu i komforcie. Nasze starannie dobrane posiłki są zgodne z zasadami zdrowego żywienia, dzięki czemu możesz cieszyć się pysznym jedzeniem w każdym miejscu, którym będziesz.

Jedzenie pudełkowe Zdrowo Pojedzone to sposób na dbanie o jakość swoich posiłków, bez konieczności poświęcania czasu na ich przygotowanie. Nasza oferta cateringu pudełkowego dostarcza Ci różnorodne i smaczne posiłki, zapewniając jednocześnie niezbędne witaminy, składniki mineralne i białko. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje posiłki są nie tylko pyszne, ale także bogate w wartości odżywcze, które są nieodzowne dla utrzymania dobrej formy i zdrowia. Nasza propozycja cateringu pudełkowego Zdrowo Pojedzone dostępna w Wałbrzychu pozwoli Ci zatroszczyć się o swoje żywieniowe cele w wygodny i smaczny sposób.

Czym wyróżnia się dobra dieta pudełkowa? Zdrowo Pojedzone już dostępne w Lublinie

Głównym wyróżnikiem Zdrowo Pojedzone jest elastyczność i możliwość dostosowania menu do indywidualnych potrzeb. Obejmuje to preferencje smakowe, ewentualne alergie czy nietolerancje pokarmowe, a także cele zdrowotne klienta. Ma to dla nas ogromne znaczenie, ponieważ zależy nam na dzieleniu się dobrym smakiem i wysoką jakością.

Skupiamy się na wykorzystaniu świeżych i naturalnych produktów od lokalnych dostawców. Oznacza to, że posiłki zawierają składniki zachowujące swoje wartości odżywcze i smakowe bez sztucznych dodatków. Również kładziemy szczególny nacisk na różnorodność naszych potraw. Dlatego dieta pudełkowa w Lublinie inspirowana jest smakiem, dzięki temu wprowadzamy do diety potrawy z całego świata, co pomaga jeść zdrowo i ze smakiem.

Wszystkie nasze diety pudełkowe są przygotowany pod kontrolą dietetyków i specjalistów ds. żywienia. Pozwala to osiągnąć ustalony bilans kaloryczny z uwzględnieniem wszystkich indywidualnych preferencji naszych klientów.

Bezpieczeństwo żywnościowe to kluczowy aspekt. Przez co nasz catering dietetyczny spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności, gwarantując, że posiłki są przechowywane, pakowane i dostarczane w sposób odpowiedni. Ponadto wszystkie nasze posiłki są solidnie pakowane więc możesz zabrać je z sobą do pracy, czy szkoły. Opracowaliśmy system pakowania umożliwiający sprawne otwieranie opakowania bez rwącej się folii.

Sprawdź nasze Diety!

dieta lekkostrawna

Lekkostrawna

Tradycyjna dieta, w której wykluczyliśmy produkty ciężkostrawne.

dieta niski indeks glikemiczny

Dieta niski indeks glikemiczny (IG)

Dieta skierowana do osób cierpiących na choroby gospodarki węglowodanowej m.in. cukrzycę lub insulinooporność oraz dla tych którzy chcą wyeliminować cukier z diety.

sportowa dieta pudełkowa

Sportowa

Dla osób prowadzących aktywny tryb życia, w której zwiększony jest udział białka.

dietetyczny catering

Standardowa

Klasyczna, zbilansowana dieta dla osób, które spożywają wszystkie grupy produktów.

domowa dieta

Wegetariańska

Skierowana dla wszystkich, którzy chcą zadbać o dobrze zbilansowaną dietę roślinną.

dieta wegetariańska

Wegetariańska + Ryba

Stworzona z myślą o wegetarianach, którzy decydują się na spożywanie ryb.

Lunch Box

Gotowe do podgrzania obiady z przekąskami do wyboru: zupa, koktajl, kanapka, sałatka lub deser.